Hakkımızda

Altunlar Grup çeyrek aşırı aşkın tecrübesiyle ilk olarak Tokat’ta faaliyetlerine başladı. Daha sonra hem Tokat hem de İstanbul’un çeşitli bölgelerinde çalışmalarına devam etti.

Kurulduğu günden bu yana ülke ekonomisine değer katan, faydacı bir anlayışla üretimlerini ve hizmetlerini sürdürdü. Başta yapı sektörü olmak üzere; tarım, hayvancılık, yapı malzemeleri ve otelcilik alanlarında çalışmalarına hız kesmeden devam eden Altunlar Grup, birçok alanda istihdam sağlamaktan, ülke ekonomisine güç katmaktan ve üretmekten gurur duymaktadır.

Güvenilirlik, müşteri odaklılık, dürüstlük, adil yaklaşım, akılcılık, dinamizm, çalışana değer verme, çözüm odaklı yaklaşımlar, şeffaflık, duyarlılık, değişime ve yeniliklere açık olma,  insanlara ve yasalara saygılı olma gibi hayati kavramlar her daim Altunlar Grup’un hizmet anlayışının merkezinde olmuştur. 36 yılı aşkın süredir de ilk günkü heyecan ve aşkla Altunlar Grup biriktirdiği tecrübeleri birleştirerek iştirakleriyle hizmet vermeye devam etmektedir.